Fidlock VACUUM MAGNETICKÝ DRŽÁK NA TELEFON NA ŘIDÍTKA

Neohodnoceno

Držák na telefon VACUUM  využívá unikátní kombinaci přísavky a magnetů k bezpečnému připevnění telefonů na kolo, ale také na palubní desku auta nebo na stůl. Držák na řídítka VACUUM je nízkoprofilový a snadno se připevňuje k řídítkům pomocí svorky nebo stahovacích pásek.

Položka byla vyprodána…
790 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Kód: 126
Fidlock VACUUM MAGNETICKÝ DRŽÁK NA TELEFON NA ŘIDÍTKA
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Obsah dodávky: Držák na řidítka VACUUM, dvě svorky na řidítka 22,2 mm a 31,8 mm včetně dvou šroubů 8 mm a dvou 10 mm, držák stahovací pásky včetně dvou stahovacích pásek.

Dodávka bez VACUUM krytu na telefon ,  nutno objednat samostatně.

  • Pro instalaci na řídítka
  • Vhodné pro všechny řidítkové trubky Ø 22-46 mm
  • Žádné rušení elektroniky
  • Vhodné pro všechny kryty VACUUM

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky a kryty telefonů
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Výrobce inovativních, uživatelsky přívětivých spojovacích systému, které jsou revolucí v každém oboru, ve kterém se začnou využívat. Koncept firmy FIDLOCK kombinuje přednosti magnetiského zapínání se systémem mechanické blokace. Tato patentovaná spojovací technologie nabízí řadu výhod: umožňuje prakticky a spolehlivě spojovat různé předměty velmi jednoduchým a účinným způsobem. Všechny produkty FIDLOCK se pak dají opět oddělit od sebe pouze jednou rukou – díky této filozofii jsou všechny patentované systémy tak oblíbené. Spojení je vždy velmi precizní, robustní a bezpečné. Toto je možné jedině díky použití silných magnetů v kombinaci s mechanickým zámkem.